Про магазин

Ласкаво просимо на Good Friends - рай для справжніх цінителів елітного алкоголю! 


Наш магазин займається продажем алкоголю і делікатесів у Львові. У нас ви знайдете широкий асортимент товарів: від помірно дорогих класичних марок до алкоголю супер-преміум класу і рідкісних колекційних екземплярів, від ніжного шампанського до віскі , від грецького бренді до кубинського рому, від срібної текіли до чорної горілки. Походження всіх спиртних напоїв, наявних у продажу, підтверджено відповідними сертифікатами. 

МИ ГАРАНТУЄМО ВАМ якісне ОБСЛУГОВУВАННЯ І ХОРОШИЙ СЕРВІС!

- Покупки в нашому інтернет-магазині зручні й тим, що навіть якщо у вас не працює інтернет, комп'ютер, ми завжди готові прийняти ваше замовлення по телефону. Наші менеджери завжди на зв'язку, і готові до того, щоб прийняти ваше замовлення і направити його в обробку. 
- Турбота про клієнтів - наша основна мета, саме тому ми не зупиняємося на тому, чого досягли, і продовжуємо удосконалювати свої послуги. 

Переваги нашого інтернет-магазину: 

- Ми працюємо для своїх клієнтів, і завжди прагнемо зробити так, щоб їх перебування на нашому сайті стало самим приємним проведенням часу, а наша продукція допомагала вам отримати гарний настрій 
- Купувати у нас: швидко, вигідно і приємно! 

Оплата и доставка 

- Замовлення доставляються у м. Львів та на відстані 15 км. від міста.Ваше замовлення буде виконане у найкоротший термін, як правило протягом години. Точний час доставки уточнюйте у менеджера. 
- Доставка замовлення працює щодня з 13:00 до 00:00. 
- при замовлені продукції на суму від 500 грн – доставка по місту Львів БЕЗКОШТОВНА;  
- при замовлені продукції на суму менше 500 грн, вартість доставки по місту Львів – 40 грн; На відстань 15 км. від міста - 60 грн. 
- у разі не здійснення доставки у вказаний клієнтом термін, з провини клієнта, повторна доставка буде вібуватись платно. 
-доставка по Україні здійснюється - Новою Поштою (в залежності від регіону термін доставки становить 1-3 дні, вартість доставки в середньому становить 30-35 грн за 1 пляшку, кожна наступна пляшка +5 грн. )


1240 Оценка