Goodfriends пригощав наречених найромантичнішої вечірки року

повідомлення від
Goodfriends пригощав наречених найромантичнішої вечірки року

Стильна вечірка ShowRoom «Сильно Стильні Наречені» від Wedding JAM відбулась 10 грудня у самому серці міста Лева – кафе «Ратуша». На цьогорічному заході «Goodfriends - елітний алкоголь з доставкою» пригощав гостей елітним алкоголем від ТМ Fiorelli та ексклюзивними сирами від ТМ Landana.

 

Усіх тих, хто планує уже цього року одружитися зібрала разом найяскравіша подія весільної сфери Львова – Шоу-рум «Сильно стильно наречені». Спеціальні ціни та знижки на послуги весільних фахівців, шоу-програма, розіграш 10 000 на весільні декори, 50 000 грн на квартиру, стильні обручки ручної роботи, романтична подорож до Греції, а головне вишукані фуршети для гостей – все це створило атмосферу справжнього весілля цього вечора. Відтак сама подія вже стала хорошою щорічною традицією, для охочих організувати своє весілля самостійно. 

Так повелося, що найважливіші дати й урочисті події заведено відзначати з ігристим вином. Тим паче неможливо уявити без цього напою весільний стіл. Для GoodFriends ігристе вино – це не лише приємний смак та аромат, але й красива оригінальна подача. Саме тому, на шоу-румі «Сильно стильно наречені» ми пригощали гостей вишуканим FragolinoFiorelli з оригінальної гірки. Це вино вдало доповнило приємні враження молодят та наповнило усе довкола по-справжньому святковим настроєм. Крім того, яскравим доповненням вечора став фуршетний стіл з апетитних сирів від ТМ Landana.  

Звичайно, кожна наречена мріє, аби її весілля стало особливим та неповторним і ми знаємо, як у цьому допомогти. Вишукані фуршети від GoodFriends замовляйте за телефоном: +38 (067) 770-55-00.

Понравилось? Расскажите друзьям:
1240 Оценка